שלום, אני עורכת דין מירי דדה – ברוכים הבאים לאתר הבית שלי. הייתי רוצה לספר לכם עליי ועל המשרד שלי.

 

רקע מקצועי

 

בוגרת בית הספר למשפטים המסלול האקדמי של המכללה למינהל, בתל-אביב.

בעלת תואר מוסמך האוניברסיטה במשפטים LL.M  אוניברסיטת בר-אילן.

חברה בלשכת עורכי הדין בהתאם לחוק עוה"ד התשכ"א – 1961.

מתמחה בתחום דיני המשפחה על כל סוגיותיו, לאור ותק של מעל ל -13 שנים בניהול תיקי גירושין שונים וסבוכים.

 

הנני מתמחה בניהול תיקי משפחה, גירושין, ידועים בציבור, על כל ההיבטים המורכבים יותר והסבוכים יותר הן בבתי המשפט לענייני מפחה והן בפני הערכאה הדתית – בתי הדין הרבניים.

 

מתמחה בייצוג הן גברים והן נשים בבתי הדין הרבניים –הערכאה הדתית הלכתית במדינתנו לאור ותק של שנים רבות בתחום וייצוג רב ומגוון בנושאים שונים ומורכבים בפי הערכאה הדתית –בתי הדין הרבניים, צברתי ניסיון משמעותי ונדרש בפנייה לערכאה הדתית, ייצוג בפני דיינים והשגת תוצאות רצויות.

 

הנני מתמחה בהתרת נישואין, לרבות למי החסר בית דין במדינתנו בהתאם לדת אליה משתייך.

הנני מתמחה בנושא אפוטרופסות.

 

הנני מתמחה בייצוג בבתי משפט לנוער בהתאם לחוק הנוער.

במסגרת שנות עבודתי ייצגתי הן נשים והן גברים ממגזרים שונים בנושא התרת נישואין, אם כאשר בן/בת הזוג אינם בארץ, אם כאשר עסקינן בהשתייכות דתית שאינה מוכרת ("עדי יהווה"). כן ייצגתי בהליכי אפוטרופסות שונים אם מורכבים יותר שגררו התנגדויות ואם פשוטים ומוסכמים. ייצגתי בתיקי נוער בבתי המשפט לנוער הורים מול לשכות הרווחה אשר ביקשו לעקור ילדיהם מידיהם.

 

אני בעלת ניסיון רב מול טיפול גורמי הרווחה בתיקי משמורת, הסדרי ראיה, ייצוג הורים בתיקי חסויים בבתי המשפט לענייני משפחה וכיוצ"ב.

 

משרדי עובד בשיתוף עם אנשי מקצוע מומחים, לרבות חוקרים פרטיים, אקטוארים, מתווכים, פסיכולוגים, מתמללים וכיוצ"ב, מהטובים ביותר בתחומם.

 

ניסיוני מלמד כי הליך גירושין אינו הליך קל לאף אחד מהצדדים. פירוק התא המשפחתי גורר עמו קשיים לא מועטים נפשיים וכלכליים. אני והצוות המיומן והמקצועי העובד עימי בשיתוף, נמצאים פה כדי לתמוך, לסייע ולהקל עד כמה שניתן בתהליך המורכב והכואב.

 

לא פחות קשה עניי ושל הליך בעניינו של חסוי – הליך אפוטרופסות. כך לא פחות קשה הליך לפי חוק הנוער המלווה בקשיים נפשיים עצומים והמצריך תעצומות נפש גם אל מול גורמי הרווחה  לשם כך בדיוק אני פה.

 

אודותינו

053-8296556​